Бухгалтерія для підприємця! Для тих хто вирішив самостійно вести бухгалтерію свого бізнесу, команда МТАКС УКРАЇНА підготувала ряд корисних статей!
Як працювати з МТАКС Бухгалтерія для тих хто вирішив економити свої гроші і свій час, а бухгалтерію довірити фахівцям. Ряд відеоуроків.
Оновлення сервісу Тут ми будемо розміщувати інформацію про зміни роботи в сервісі.

Формы и бланки

Витяг з реєстру платників єдиного податку

Запиту на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку

Після того, як ми подали заяву на застосування спрощеної системи оподаткування, а потім зателефонували своєму інспектору і він нам сказав, що все ОК, потрібно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку.

Це такий папірець, який дозволяє підприємцю підтвердити свій статус платника єдиного податку перед своїми контрагентами. Раніше, замість витягу, було свідоцтво.

Основні моменти подачі та отримання запиту

Пару корисних порад для подання запиту.

Зробіть запит в двох примірниках і поставте в канцелярії податкової служби (або куди ви будете здавати запит) на своєму примірнику відмітку про отримання. Ця дія допоможе вам в тому випадку, якщо ваш запит загубиться в неосяжних просторах податкової служби.

Згідно з пунктом 299.9 Податкового кодексу, термін надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дати отримання податковою службою запиту. На практиці, перш ніж іти за запитом, краще подзвонити своєму інспектору і дізнатися, готовий запит чи ні.

 

(RU) Підібрати вам тариф по телефону? (RU)

Допоможемо обрати найбільш вигідний тариф, розкажемо про усі можливості сервісу, відповімо на ваші запитання та
пояснимо нюанси. Введіть ваш номер телефону і наші чудові дівчата одразу вам передзвонять!